Albin Amelin färglitografi

322391

ALBIN AMELIN (1902-1975): Vid verket, signerad Amelin, 86/310, färglitografi, ca 60x65 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 45

Albin Amelin färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1969084
1969083
750
1969082
700
1962223
650
1961606
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.