Fat W.A. Bolin

322378

FAT, W.A. Bolin, emalj på koppar, polykromt motiv av älg, ca 18x20 cm

Nagg, slitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Metall

Monter 26

Fat  W.A. Bolin

Budhistorik (2 bud)

1962602
1961333

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.