Carl Eldh

322377

CARL ELDH (1873-1954), skulpturer, 2 st., gips, "Anna ", ''Brita'', signerad C.J. Eldh., höjd 16-21 cm

Båda med skador

Konst, Skulpturer

Monter 27

Carl Eldh

Budhistorik (22 bud)
1968953
1 600
1967644
1966980
1 400
1966971
1 300
1966918

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.