Tekanna England

322373

WILLIAM FEARN, tekanna, sterlingsilver, London 1810 , längd ca 26 cm, vikt ca 770 g

Äldre lagningar, slitage, skador

Silver, Övriga silverföremål

Monter 27

Tekanna England

Budhistorik (5 bud)
1966420
1965244
1 300
1964796
1963898
1961234

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.