Alf Olsson

322372

ALF OLSSON (född 1925), "Ikaros", signerad Alf Olsson, numrerad 10/20, akvatintetsning, ca 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 45

Alf Olsson
Budhistorik (2 bud)

1968895
1968674

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.