Arne L. Hansen färglitografi

322371

ARNE L. HANSEN (1921-2009), röd komposition, färglitografi, signerad och daterad -59, numrerad 159/260, ca 42 x 61 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 10

Arne L. Hansen färglitografi
Budhistorik

2015-08-11 kl 16:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.