Karmstolar 6 st

322364

KINNARPS, karmstolar, 6 st, stomme i betsad lackad bok, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 44 cm, brännmärkta Kinnarps AB/G daterade 1999

Brukslitage

Rum 3

Karmstolar 6 st

Budhistorik (6 bud)
1968386
1967862
1967534
1966674
600
1962706

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.