100 st miniatyrplaketter sterlingsilver

322361

MINIATYRPLAKETTER, 100 st, sterlingsilver, "De 100 förnämsta bilarna i silverminiatyrer", Franklin Mints, 1900-talets andra hälft, plaketternas mått 10 x 17 mm, totalvikt ca 150 g

Bruksslitage

Silver

Monter 27

Budhistorik (10 bud)
1967994
1 700
1968092
1 600
1967994
1968091
1 400
1967994
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.