Silversoppslev

322360

SOPPSLEV, silver, Samuel Blomberg (1804-1833) Stockholm 1806, ägarsigill stämplat,svarvat svärtat handtag, längd ca 43 cm, totalvikt ca 148 g

Slitage, märken

Silver

Monter 27

Silversoppslev

Budhistorik (7 bud)
1968998
600
1968997
550
1967390
500
1967389
450
1965224

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.