Mekanisk leksak "Jumbo"

322359

MEKANISK LEKSAK, "Jumbo", 1900-talets första hälft, plåt, höjd ca 9,5 cm, nyckel saknas

Slitage

Diverse, Leksaker

Monter 27

Mekanisk leksak

Budhistorik (6 bud)
1960645
950
1963923
900
1960645
850
1963922
1960645

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.