Christina Ringsberg

322357

CHRISTINA RINGSBERG, (2) ''Kråkfröken'', ''Mozart lever'' Etsning, Litografi, signerad och daterad 72, 83, E.A. III, numrerad 26/90, 34 x 49 resp. 39,5 x 49,5 cm

Rum 4

Christina Ringsberg

Budhistorik (1 bud)

1966353
2015-08-08 13:31:14

2015-08-10 kl 15:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.