Ram 1800-tal

322356

RAM, 1800-tal, rikt dekorerad med pastellage, yttermått ca 68x62 dagmått 37 x 31 cm

Retuscher, lagningar

Diverse, Konst

Rum 21

Ram 1800-tal

Budhistorik (33 bud)
1967978
5 200
1967974
5 000
1967973
4 800
1967972
4 600
1967971
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.