Johan Arvall oljemålning

322353

JOHAN ARVALL (född 1944), En vilostund, , signerad Johan Arvall, olja på duk, 45 x 64 cm

Fack 34

Johan Arvall oljemålning

Budhistorik

2015-08-10 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.