John Herbert oljemålning

322351

JOHN HERBERT (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad John Herbert, olja på pannå, ca 49 x 70 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 21

John Herbert oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1968000
850
1967808
1967663
750
1965212
700
1967662
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.