Oidentifierad konstnär 1900-tal

322348

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par (1900-tal): Porträtt, kopia efter tidigare förelaga, signerad kop H Kjerner, olja på duk, 54 x 47 cm vardera

Krackeleringar

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

1967980
1967979
1967418
1965457
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.