Salongsgrupp rokokostil

322347

SALONGSGRUPP, 11 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: trågsoffa, bord, karmstolar 1 par, stolar 6 st., taburett, gulmålade, klädda i gul-vitrutigt tyg, soffans längd ca 205, sitthöjd ca 43-45 cm

Slitage, fläckar, taburett med skador

Rum 21

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (37 bud)
1967996
8 000
1966974
7 200
1965531
7 000
1965530
6 800
1965529
6 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.