Karmstolar 1 par

322346

KARMSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor, sitthöjd 40 cm

Slitage

Rum 5

Karmstolar 1 par

Budhistorik (12 bud)
1964365
1968116
2 800
1964365
2 600
1968051
2 400
1964365

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.