Bord med stenskiva i gustaviansk stil

322343

BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, stenskiva, gallerkant i mässing, lådor i sargen, mahogny, hjultrissor i mässing, kannelerade ben, höjd 77, diameter 66 cm

Smärre ytslitage, lagning

Rum 1

Budhistorik (20 bud)
1964364
1 600
1965677
1964364
1 400
1965676
1 300
1964364

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.