Matbord England

322342

MATBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, England, höjd 76, 173x137 cm, 2 iläggsskivor med sarg á 50 cm

Ytskador

Rum 4

Matbord England

Budhistorik (2 bud)

1967518
1 600
1961886

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.