Stolar Louise seize

322341

STOLAR, 1 par, 1800-tal, Louise seize, förgyllda och bemålade, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador, senare klädsel

Rum 6

Stolar Louise seize

Budhistorik (23 bud)
1967881
1967841
1 900
1967880
1 900
1967841
1 800
1967805
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.