Stina Tirén akvarell

322338

STINA TIRÉN (1886-1951): Sameflicka vid brasa, signerad Stina Tirén, akvarell, 38 x 28 cm

Saknar glas

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Stina Tirén akvarell

Budhistorik (14 bud)
1968261
1968171
1961511
950
1968164
950
1961511
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.