Enoch Ringnér oljemålning

322331

ENOCH RINGNÉR (1870-1967): "Flickan med hinken", signerad och daterad E. Ringnér 1915, olja på duk, ca 83 x 70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Enoch Ringnér oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1967890
1964028
750
1967888
750
1964028
700
1967886
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.