Dalahästar

322329

DALAHÄSTAR, 3 st., 1900-talets första hälft, höjd 10-11 cm

Slitage, skador

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Monter 27

Dalahästar

Budhistorik (4 bud)

1968197
450
1967627
1967097
1960744

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.