Draperi 18/1900-tal

322328

DRAPERIVÅDER, 1 par, semiantik, kelim, ca 228x100 cm

Skador, äldre lagningar , slitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Mattor/Textilier

Rum 2

Draperi 18/1900-tal

Budhistorik (16 bud)
1966899
1968094
1966899
1 900
1967789
1 800
1966899
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.