Ludvig Richarde Marint motiv

322326

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad L Richarde -97, olja på pannå, ca 31 x 42 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Ludvig Richarde Marint motiv

Budhistorik (13 bud)
1967567
900
1963163
850
1966934
1963163
750
1965848
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.