Medaljong broscher granater

322325

MEDALJONG/HÄNGE, med gömma, BROSCHER, 2 st., äldre granater, 1800-talets slut, HÄNGE, granater, 1900-taelts första del, KEDJA, förgyllt silver, venetiansk, längd ca 50 cm

Enstaka granater saknas, skador

Guld/Smycken, Broscher

Medaljong broscher granater

Budhistorik (7 bud)
1966538
1965934
1 400
1962593
1961993
1960950
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.