Frackur Revue

322321

REVUE, frackur, ankargång, skelettverk märkt "MSR", boett av stål med timmarkeringar och sekundvisare, diameter 40 mm

Ytslitage och repor

Klockor/Ur

Frackur Revue

Budhistorik (5 bud)
1968761
1968400
500
1967274
1966078
1963140

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.