Peter Dahl Fredmans Epistel

322318

PETER DAHL (född 1934), (4) Fredmans Epistel nr 26, 27, 28, 29 ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm

Mappar i orginal medföljer med värser

Rum 4

Peter Dahl Fredmans Epistel

Budhistorik (3 bud)

1968163
1967787
1967786
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.