Peter Dahl Fredmans Epistel

322313

PETER DAHL (född 1934), (4) Fredmans Epistel nr 21, 22, 23, 24, ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm

Mappar i orginal medföljer med värser

Rum 4

Peter Dahl Fredmans Epistel

Budhistorik (3 bud)

1968215
1967746
550
1961184
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.