Väggbord bemålat

322312

VÄGGBORD, 1800-talets slut, bemålat, marmorerad skiva, förgylld dekor, fötter i form av lejontassar samt ben i form av fabeldjur, höjd 80, 60 x 34 cm

Slitage och färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Väggbord bemålat
Budhistorik (30 bud)
1968196
5 800
1968194
5 600
1968195
5 600
1968194
5 400
1968193
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.