Peter Dahl litografi

322310

PETER DAHL (född 1934), (3) Fredmans Epistel nr 30, 35, 36, ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm

Mappar i orginal medföljer med värser

Rum 4

Peter Dahl litografi

Budhistorik (11 bud)
1968134
1 400
1968132
1968131
1968079
750
1968073
700

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.