Takarmaturer 1 par

322307

TAKARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, sannolikt Hans Annell & Hans-Agne Jacobsson, i form av fotogenlampor, kupor med dekor av meanderslinga, höjd 82, diameter 73 cm
PROVENIENS: Östermalmskällaren

Dokument i form av folder finns att avhämta vid Utlämningen

Belysning, Taklampor

Rum 4

Takarmaturer 1 par

Budhistorik (5 bud)
1967842
700
1967191
450
1967190
1960809
1960710

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.