Skåp 1700/1800-tal

322305

SKÅP, 1700/1800-tal, ek, träskuren dekor, inredning med hyllor, bl a skedhylla, höjd ca 207, 116x45 cm

Renoverat, kompleterad, bruksslitage, senare beslag, skadat orginallås medföljer

Rum 18

Skåp 1700/1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1968820
1968960
1 900
1968820
1 800
1968959
1 700
1968820
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.