Salongsbord 1800-tal

322304

SALONGSBORD, 1800-talets slut, valnöt, höjd 68, 112 x 64 cm

Ytskador

Rum 11

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1967901
1 600
1967884
1967885
1967884
950
1967793
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.