Vagnskista märkt 1735

322298

VAGNSKISTA, läderklädd och beslag av järn, daterad 1735, initialer MHDI, höjd 47, längd 118 cm, sidor med handtag, nyckel finns

Skador och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Vagnskista märkt 1735

Budhistorik (10 bud)
1974754
1974753
1 400
1974751
1 300
1974748
1974744

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.