Sture Wikström oljemålning

322294

STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, signerad S Wikström, olja på duk, 40 x 35 cm

Fack 19

Sture Wikström oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1967486
1967455
1967485
950
1967455
900
1967484
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.