Lars Jonsson färglitografi

322293

LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 96/350, färglitografi, 35 x 50 cm

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1967763
2 800
1967743
2 600
1967508
2 400
1967742
2 400
1967508

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.