Roland Svensson färglitografier

322291

ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2), interiör samt kustmotiv, signerade Roland S, färglitografier, 26 x 40 resp. 23 x 37 cm

Gulnade

Fack 22

Budhistorik (1 bud)

1960934
2015-08-01 16:44:50

2015-08-10 kl 12:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.