John Sjösvärd oljemålning

322290

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958), nakenmodell, signerad och daterad John Sjösvärd 39, olja på pannå, 22 x 23 cm

Fack 11

John Sjösvärd oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1966995
1966617

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.