Anjou oljemålning

322289

G ANJOU (1908-1999), segelfartyg till havs, signerad G Anjou, olja på duk, 64 x 96 cm

Fack 51

Anjou oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1967468
1967761
1967468
950
1967760
900
1967468
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.