Matgrupp i gustaviansk stil

322286

MATBORD, STOLAR, 4 st., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålat, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor ā 45 cm, stolarnas sitthöjd 44 cm

Slitage

Rum 16

Matgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
1968076
1967034
1968075
1967034
1 900
1967160
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.