Salongsbord nyrokoko

322279

SALONGSBORD, 1800-tal, nyrokoko, betsad furu och björk, höjd 72, 89 x 67 cm

Renoverad, smärre ytskador

Rum 4

Salongsbord nyrokoko

Budhistorik (3 bud)

1967636
1966993
1962283

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.