Fåtöljer troligen Carl Malmsten

322274

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, troligen Carl Malmsten, bonad björk, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, klädsel med mindre skador

Rum 17

Budhistorik (15 bud)
1966210
3 200
1966083
1966209
1966083
2 800
1966127
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.