Karin Mamma Andersson mfl

322273

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962) / AMALIA ÅRFELT (född 1969) / ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, p.t, bladmått ca 47 x 56 cm; oramad

Rum 4

Karin Mamma Andersson mfl
Budhistorik (21 bud)
1968137
1 600
1968135
1968130
1 400
1968128
1 300
1968129
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.