Carl Gustaf Hiort af Ornäs soffa

322272

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, soffa, 1950-tal, tresitsig, ek, ryggen med flätade läderremmar, höjd 72, soffans längd 180 cm

Bruksslitage, någon rem av

Möbler, Design

Rum 3

Budhistorik (23 bud)
1968252
7 000
1968264
6 800
1968252
6 600
1968257
6 400
1968252
6 200

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.