Karmstol i rokoko

322271

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, bronserad samt vitmålad, träskuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålad, slitage

Rum 2

Karmstol i rokoko

Budhistorik (28 bud)
1968070
3 400
1968067
3 200
1968062
1968066
1968062
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.