Anna Rosenbäck

322268

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "No Limit", signerad och daterad a tergo A. Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld, 80x100 cm

Rum 21

Anna Rosenbäck

Budhistorik (7 bud)
1968084
1968082
1968080
1966273
600
1966272
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.