Anna Rosenbäck

322266

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City Red 17", signerad och daterad A. Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld, 80x80 cm

Rum 21

Anna Rosenbäck

Budhistorik (14 bud)
1968122
3 200
1968113
1968064
2 800
1968064
2 600
1968010
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.