Anna Rosenbäck

322265

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold Space Blue 3", signerad och daterad A. Rosenbäck -15, blandteknik/akryl/imitationsguld, 80 x 80 cm

Rum 21

Anna Rosenbäck

Budhistorik (7 bud)
1967696
1967436
900
1967434
850
1967021
1966614
500

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.