Rune Jansson oljemålning

322261

RUNE JANSSON (1918-2014): "Låg horisont", signerad och daterad -77, olja på duk, ca 30x78 cm

Rum 5

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1967386
5 000
1967382
4 800
1967380
4 600
1967379
4 400
1967378
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.